Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] odstająca podsufitka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] odstająca podsufitka

    U mnie najlepiej silnik chodził na amsoilu i millersie może dlatego że oba były 5w40

  • #2
    [O2FL] odstająca podsufitka

    Witam
    Czy w Waszych autach ( głównie wersji FL ) po jakimś czasie użytkowania zaczyna szpetnie odstawać podsufitka ? - chodzi o widoczny przez przednią szybę brak estetycznego zakończenia po zamontowaniu podsufitki w fabryce - starałem się to uchwycić na zdjęciach , ale aparat " ostrzył " na szybę , mimo to widać to w postaci żółtego paska ( pokazują czerwone strzałki ) , co w rzeczywistości jest odstającą gąbką . Nadmieniam iż zauważyłem to w paru innych autach , ale nie wszystkich. Czy ktoś już rozprawił się z tą szpecącą niedoróbką ( myślę o taśmie maskującej etc ) ?
    ]"]Fast, Free Image Hosting - ImageBam
    ]"]Fast, Free Image Hosting - ImageBam

    Komentarz


    • #3
      Niestety tak to właśnie jest wykończone (albo raczej nie wykończone). Do tego boczne osłony słupków też odstają...

      Komentarz


      • #4
        Niestety
        Wygląda to jak w "syrence" - nie ublizajac temu pojazdowi
        Nawet "KIA Picanto " ma lepiej wykonczone te detale
        Fatalna jakość kosztem podniesienia wizerunku VW golfa

        Komentarz


        • #5
          Słabo to widać na twoich zdjęciach. U mnie też trochę odstaje, co więcej odstaje też w nowej OIII, która jeszcze stoi w salonie (dziś oglądałem) ...
          Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

          Komentarz


          • #6
            trzeba brać wersję z czujnikiem deszcz/zmierzch i tego problemu nie będzie
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez LUKI
              trzeba brać wersję z czujnikiem deszcz/zmierzch i tego problemu nie będzie
              Toż taką mam :|
              Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez LUKI
                trzeba brać wersję z czujnikiem deszcz/zmierzch i tego problemu nie będzie
                Taaa ! tylko taka kosztowała duuuużo wiecej pln-ów niz posiadałem

                Ponowie pytanie . Czy ktoś już próbował to zamaskować ?

                PS.Jeszcze raz przepraszam za foty - niestety aparat "ostrzył na szybę "

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez RS
                  Czy ktoś już próbował to zamaskować ?
                  najlepiej byłoby ją zdemontować, zrobić jakiś profil na tej krawędzi i ponownie założyć

                  ale to zależy od tego, czy masz takie zdolności manualne
                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez LUKI
                    Zamieszczone przez RS
                    Czy ktoś już próbował to zamaskować ?
                    najlepiej byłoby ją zdemontować, zrobić jakiś profil na tej krawędzi i ponownie założyć

                    ale to zależy od tego, czy masz takie zdolności manualne

                    Dzięki

                    Tak też myślę zrobić ( lub próbować coś przykleić z wnętrza kabiny bez zdejmowania podsufitki )
                    Czy ktoś juz zdejmował podsufitke ? Jaka jest trudność tego zadania ?

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez RS
                      lub próbować coś przykleić z wnętrza kabiny bez zdejmowania podsufitki
                      w Castoramie są takie zajebiście mocne taśmy dwustronne (zielone)

                      tak że tym możesz powalczyć
                      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez LUKI
                        w Castoramie są takie zajebiście mocne taśmy dwustronne (zielone)

                        tak że tym możesz powalczyć
                        Wydaje mi się, że taśma dwustronna to kiepski pomysł. Próbował ktoś majstrować przy podsufitce jak autko w lato stoi na słoneczku? Ja miesiąc temu montowałem mikrofon w lampce w podsufitce i mało swoich delikatnych paluszków nie poparzyłem. Jak się taśma nagrzeje w słoneczny dzionek to klej puści i wszystko będzie jeszcze gorzej wyglądać.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X